Čtvrtek, Červenec 16, 2020
Text

Plánujeme výlet do okolí Sudislavi nad Orlicí

Rozhledna Andrlův Chlum Rozhledna Andrlův Chlum

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Andrlův Chlum je vyhlídková věž nachází se na jihovýchodním okraji města Ústí nad Orlicí ve Východních Čechách. První Rozhledna Andrlův Chlum zde byla postavena v roce ..


Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ústí nad Orlicí je okresní české město v Pardubickém kraji, 40 km od města Pardubice. Město vznikalo postupně od 13. století, kde na místě dnešního města vznikla osad..


Krytý  plavecký bazén  Ústí nad Orlicí Krytý plavecký bazén Úst..

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí se nachází ve městě Ústí nad Orlicí na severovýchodě České republiky. Areál nabízí plavecký bazén o délce 25m. K dispozici je 84m dlouhý t..


Choceň Choceň

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Choceň je město v České republice s necelými 9000 obyvateli, ležící na rozhraní hlubokého, místy skalnatého údolí a široké nivy Tiché Orlice. Romantické údolí řeky oplývá krásno..


Hrad Lanšperk Hrad Lanšperk

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Lanšperk je zřícenina středověkého hradu. Nachází se nedaleko města Žamberk na jižním okraji stejnojmené obce ve Východních Čechách. Hrad Lanšperk byl postaven na vysokém o..


Ski areál Přívrat Ski areál Přívrat

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ski areál Přívrat se nachází ve Východních Čechách mezi městy Česká Třebová, Ústí nad Orlicí a Litomyšl. Ski areál Přívrat nabízí 3 sjezdovky a 4 vleky. Vleky mají přepravní kapa..


Tyršova plovárna Tyršova plovárna

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tyršova plovárna je veřejný přírodní plavecký areál. Nachází se ve městě Vysoké Mýto v Pardubickém kraji v České republice. Byla založeno v roce 1933. Tyršova plovárna nabízí p..


Hrad Potštejn Hrad Potštejn

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Potštejn je rozsáhlá zřícenina gotického hradu. Nachází se na okraji městečka Potštejn ve Východních Čechách. Hrad založil na konci 13. století rod Drslaviců. V roce 1339 by..


Potštejn Potštejn

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Potštejn je malé městečko v  České republice. Najdeme ho na jihovýchodě, v  Královéhradeckém kraji, zhruba 40 km od města Pardubice. Původní název tohoto měs..


Plavecký bazén Česká Třebová Plavecký bazén Česká Třebo..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Plavecký bazén Česká Třebová je krytý plavecký areál. Nachází se ve městě Česká Třebová ve Východních Čechách v České republice. Plavecký bazén Česká Třebová nabízí kondiční a r..


Ski areál Peklák Ski areál Peklák

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ski areál Peklák je lyžařský areál. Nachází na západním okraji města Česká Třebová cca 15 km jižně od města Ústí nad Orlicí v České republice. Ski areál Peklák nabízí dva vleky. ..


Hrad Litice Hrad Litice

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Litice se nachází v České Republice, ve vesnici Litice nad Orlicí nedaleko Žamberku. Původ hradu sahá do konce 13. století, kdy byl založen. Ve 14. století získali Hrad Liti..


Česká Třebová Česká Třebová

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Česká Třebová je město ve východní části České republiky . Leží v Pardubickém kraji, v údolí řeky Třebovky v podhůří Orlických hor , v malebné kopcovité a zalesněné krajině. V s..


Rozhledna Vrbice Rozhledna Vrbice

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Vrbice je vyhlídková věž. Nachází se nad obcí Vrbice na kopci zvaném Kastel nedaleko města Vamberk a Doudleby nad Orlicí ve Východních Čechách. Dříve na tomto místě st..


Zámek Litomyšl Zámek Litomyšl

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Litomyšl je jednou z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice. V roce 1999 byl Zámek Litomyšl zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO. První zmínka o exi..


Litomyšl Litomyšl

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Město Litomyšl se mi opravdu moc líbí. Pocházi z něj moje maminka a jezdím sem už od mala. Moje vzpomínky jsou hlavně na krásné náměstí a městské domy s podloubími a kašnou upros..


Rozhledna Rozálka Rozhledna Rozálka

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Rozálka je vyhlídková rozhledna. Nachází se na západním okraji města Žamberk, které je bránou do Orlických hor. Stojí na Kapelském vrchu. Byla vybudována v roce 1932 bl..


Zámecká zahrada Žamberk Zámecká zahrada Žamberk

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámecká zahrada Žamberk je upravený parkový prostor ve městě Žamberk v České republice. Je to oblíbené místo pro relaxaci a odpočinek. Zámecká zahrada Žamberk nabízí prostor i m..


Koupaliště Litomyšl Koupaliště Litomyšl

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Litomyšl je areál se dvěma bazény a tobogánem. Nachází se ve městě Litomyšl cca 50 km jihovýchodně od krajského města Pardubice . Koupaliště bylo zprovozněno v roce ..


Zámek Doudleby nad Orlicí Zámek Doudleby nad Orlicí..

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Doudleby nad Orlicí je renesanční sídlo. Nachází se ve Východních Čechách nedaleko Vamberka v České republice. Zámek Doudleby nad Orlicí nechal postavit Mikuláš Starší z Bu..


Koupaliště Vamberk Koupaliště Vamberk

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Vamberk je letní plavecký a sportovní areál. Nachází se na okraji města Vamberk v České republice. Koupaliště Vamberk nabízí pro své návštěvníky 50 m bazén se skluzav..


Koupaliště Kostelec nad Orlicí Koupaliště Kostelec nad Or..

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Kostelec nad Orlicí je oblíbený letní rekreační areál v České republice . Nachází se v Královéhradeckém kraji, ve městě Kostelec nad Orlicí . Letní koupaliště Kostele..


Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Kostelec nad Orlicí je malebné městečko v podhůří Orlických hor , které se nachází ve výhodné poloze na hlavním silničním tahu Praha - Ostrava v České republice . Krajina a ar..


Zámek Častolovice Zámek Častolovice

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Častolovice se nachází v obci Častolovice na severovýchodě České republiky jihozápadně od města Rychnov nad Kněžnou. Předchůdcem zámku byla tvrz ze 13. století mezi jejíž m..


Muzeum cyklistiky Muzeum cyklistiky

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Muzeum cyklistiky je první muzeum toho typu v České republice . Nachází se v Pardubickém kraji , ve městě Nové Hrady . O muzeuMuzeum cyklistiky bylo pro veřejnost otevřeno v ro..


Přehrada Pastviny Přehrada Pastviny

21km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Přehrada Pastviny je vodní nádrž na toku řeky Divoká Orlice v Orlických horách . Nachází se u obce Pastviny jižně od městečka Klášterec nad Orlicí v České republice . Přehrada ..


Hrad Košumberk Hrad Košumberk

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Košumberk je zřícenina středověkého hradu s purkrabstvím a stálou expozicí. Leží přibližně 35 km jihovýchodně od krajského města Pardubice. Hrad Košumberk stojí nad městečke..


Zámek Rychnov nad Kněžnou Zámek Rychnov nad Kněžnou..

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Rychnov nad Kněžnou se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou na severovýchodě České republiky. Pro svoji impozantnost je též nazýván jako rychnovské Hradčany a nachází se..


Holice Holice

25km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Holice jsou město vzdálené 16 kilometrů od krajského města Pardubice , v České republice . Má přibližně 6 000 obyvatel.Emil HolubPřestože jsou Holice relativně malé město, mohou ..


Toulovcovy Maštale Toulovcovy Maštale

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Toulovcovy Maštale jsou oblasti lesů a pískovcových skalních útvarů v centrální části České republiky . Nachází se přibližně 40 km jihovýchodně od města Pardubice , v Pardubickém..


Ski areál Mladkov - Petrovičky Ski areál Mladkov - Petrov..

26km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ski areál Mladkov - Petrovičky je malý lyžařský areál, který se nachází na severovýchodě České republiky. Leží v obci Petrovičky cca 1 km od obce Mladkov východně od města Žambe..


Rozhledna Borůvka Rozhledna Borůvka

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Borůvka je nová rozhledna. Nachází se u obce Hluboká v Pardubickém kraji blízko přírodní rezervace Toulovcovy maštale v České republice. Rozhlednu nechalo vybudovat Sdr..


Ski areál Farský kopec Ski areál Farský kopec

23km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Ski areál Farský kopec je menší lyžařský areál. Nachází se v centru Rokytnici v Orlických horách. Nabízí sjezdovku dlouhou 350 m a jeden vlek. Ski areál Farský kopec je vhodný př..


Skiareál Buková Hora Skiareál Buková Hora

28km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Skiareál Buková Hora se nachází v obci Čenkovice v Orlických horách na severovýchodě České republiky. Areál nabízí celkem 9 lyžařských vleků a malý dětský lanový vlek. K dispozic..


Dělostřelecká tvrz Bouda Dělostřelecká tvrz Bouda..

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Dělostřelecká tvrz Bouda je největší muzeum československého opevnění pocházejícího z období před začátkem druhé světové války. Nachází se v blízkosti státní hranice České republ..


Sportareál České Petrovice Sportareál České Petrovice..

26km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Sportareál České Petrovice se nachází v Orlických horách v České republice. Leží 17 km severovýchodně od města Žamberk. Sportareál České Petrovice je vhodný především pro rodiny ..


Rozhledna Lázek Rozhledna Lázek

29km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Lázek je vyhlídková věž. Nachází se západně od obce Cotkytle nedaleko Lanškrouna v Pardubickém kraji v České republice. Již před první světovou válkou zde stála dřevěn..


Skipark Červená Voda Skipark Červená Voda

30km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Skipark Červená Voda je moderní lyžařské středisko v České republice . Nachází se v Pardubickém kraji, v okrese Ústí nad Orlicí, u obce Červená Voda . Skipark Červená Voda je sou..


Lyžařský areál Nella Bartošovice Lyžařský areál Nella Barto..

26km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lyžařský areál Nella Bartošovice se nachází v obci Bartošovice v Orlických horách v České republice. Jedná se o lyžařský areál nabízející dva vleky a tři upravované sjezdovky. V..


Rozhledna Terezka Rozhledna Terezka

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Terezka je nová rozhledna postavená v roce 2004. Nachází se pod obcí Proseč u Skutče blízko přírodní rezervace Toulovcovy Maštale v Pardubickém kraji v České republice...


Sport Hotel Ticha Orlice Sport Hotel Ticha Orlice

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento hotel se nachází u řeky Tichá Orlice v Ústí nad Orlicí a nabízí fitness centrum s moderním vybavením. V sousedství hotelu jsou sportoviště a aquapark. Wi-Fi je zde k dispoz..


Penzion Stará pošta Penzion Stará pošta

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion Stará pošta se nachází v malebném městečku pod Orlickými horami Potštejně. Nabízí komfortní ubytování přímo pod hradem a vedle kouzelného zámku. Ubytování u nas je vhodné..


Hotel Slávie Hotel Slávie

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Slávie se nachází v srdci Orlických hor, vedle zámku Potštejn. Nabízí pokoje s vlastním příslušenstvím a restauraci s letní terasou. Každý pokoj v hotelu Slávie je vybaven..


Penzion Pod Rozhlednou Vrbice Penzion Pod Rozhlednou Vrb..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nový rodinný penzion s restaurací je ideálním místem pro Váš klidný i aktivní rekreační pobyt v Orlických horách. Klidná rodinná dovolená s dětmi, aktivní odpočinek v malebném po..


Agropension U Háje Agropension U Háje

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Family-run Agropension U Haje is located in a quiet area, 3 km from Litomyšl’s centre. It offers apartments with free Wi-Fi and a TV. The guest house features an own horse stable..


Penzion V Podzámčí Penzion V Podzámčí

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhle..


Pension-Kraus *** Pension-Kraus ***

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pension Kraus je menší útulný rodinný pension v centru historického a kulturního města Litomyšle.Garantujeme minimálně***evropský hotelový standard ubytování s uzamčeným parkován..


Evropské školicí centrum Evropské školicí centrum..

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Evropské školicí centrum se nachází v srdci města, ve stylově zrekonstruované budově bývalého pivovaru uvnitř areálu zámku Litomyšl, který byl zapsán na seznam památek UNESCO. Na..


Apartmán na Špitálku Apartmán na Špitálku

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

www.apartman-litomysl.cz Apartmán na Špitálku je umístěn v samém srdci města Litomyšl. Nachází se na Toulavcově náměstí (na Špitálku) pod Piaristickým kostelem. Apartmán je l..


Hotel Aplaus Hotel Aplaus

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Aplaus zabírá 3 propojené historické budovy v centrum Litomyšle, které je na seznamu UNESCO. Nabízí stylové a elegantní pokoje, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Výborno..


Antik Hotel Sofia Antik Hotel Sofia

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento rodinný hotel se nachází v centru Litomyšle, které je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí klidnou zahradu, uměleckou galerii a pokoje s Wi-Fi zdarma. Antik Hotel ..


Ullet.cz Ullet.cz

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion a vinárna Ullet.cz v Litomyšli. Najdete nás přímo v centru, Braunerovo náměstí, na rohu Smetanova náměstí. V blízkosti zámek Litomyšl zapsaný na seznamu unesco. Ubytov..


Hotel Zlatá hvězda Hotel Zlatá hvězda

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Zlatá hvězda stojí přímo na historickém náměstí v Litomyšli. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a se satelitní TV a restauraci, kde se podává výborná česká i mezinárodní kuc..


Penzion Bludička Penzion Bludička

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Located 300 metres from the historic centre of Litomyšl, Penzion Bludička offers free Wi-Fi and free private parking. Guests are welcome to enjoy the summer terrace with barbecue..


Penzion Podhorní mlýn Penzion Podhorní mlýn

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion Podhorní mlýn enjoys a quiet location on the outskirts of Kostelec nad Orlicí, just next to various hiking and cycling trails. The restaurant serves Czech cuisine and inc..


KOHY - Ubytování v Orlických horách KOHY - Ubytování v Orlický..

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nabízíme ubytování v soukromí pro 10 osob (+přistýlka) v ceně od 200,- Kč za lůžko na den. Ubytování v jednopatrové chalupě obsahuje dvě sociální zařízení, dvě kuchyně a dvě obýv..


Ubytování v centru Ubytování v centru

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Pronájem velkého vybaveného bytu u centra města Kostelec nad Orlicí. http://ubytovani-kostelec.cz Je možné pronajmout celý byt nebo pouze jednotlivé pokoje. Ubytovací kapacita ..


Sporthotel Weldis Sporthotel Weldis

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Sporthotel Weldis se nachází v klidném prostředí nedaleko Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor, v obci Dlouhá Ves. Hotel poskytuje ubytování ve 24 pokojích o celkové kapa..


Penzion U Zvonu Penzion U Zvonu

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion U Zvonu se nachází v historickém centru města Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jeho součástí je stylová restaurace a kavárna, kde si hosté mohou dopřát česko..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Přihlášení členů